SON DAKİKA

Başkan Eriş Süt Ürünleri Sektörünün Sorunlarını Dinledi


Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş Süt Ve Süt Ürünleri Sektörünün Sorunlarını Dinledi.

Ödemiş Ticaret Odası Süt ve Süt Ürünleri ile İlgili Sorunlar ve Çözüm Önerileri başlığı altında üreticiyle fikir alışverişinde bulundu. Toplantı, 23 Şubat Perşembe Saat:14.00'de ÖTO'ya kayıtlı olan firmaların katılımıyla Ödemiş Ticaret Odası Konferans Salonunda yapıldı.
Oda Başkanı Rıfat Eriş konuyla alakalı olarak; "Toplantıda Odamıza kayıtlı olan üyelerimiz sorunlarını dile getirme fırsatı buldular. Toplantıda Sektör ile ilgili durum değerlendirmeleri yapıldı. Sektörde yaşanılan sıkıntılara karşılıklı çözüm önerileri istişaresi yaptık. Sektör olarak yaşanılan ne sorun varsa bizlerde Oda olarak gerekli ortamlarda bu konulara destek olacağız. Gerekli makamlara mesleki talepleri ileteceğiz.

Ödemiş'in en kıymetli ürünlerinden biri olan süt ürünleri için marka oluşturma çalışmalarını da başlatıyoruz. Ödemişimizin sütü ve bu sütten ürettiğimiz ürünler çok kıymetli. Üretim, kalite ve pazarlama ekonomide önemli kriterlerdir. Süt ve Süt ürünlerimizde arz talep esneklikleri, pazarlamada hedef Pazar çalışmaları, marka stratejileri konularında Komisyon olarak çalışmalarımız olacak " dedi.

özlem yamantürk