SON DAKİKA

CHP Ödemiş; referandum için start verdi


16 Nisan'da yapılacak referandum öncesi siyasi partilerin referandum hareketliliği başladı.

Ödemiş'te yoğun bir hayır sonucu çıkarmayı hedefleyen Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü referandum çalışmalarının startını verdi.
21 Şubat Salı akşamı bir araya gelen partililer Ödemiş'te nasıl bir çalışma metodu yapacakları konusunda fikir alışverişinde bulundular. İlçenin 99 mahallesinde çeşitli çalışmalar yapacak olan CHP çalışma grupları neden "hayır" dediklerini vatandaşla bire bir temas kurarak anlatacak.
Tüm mahallelerde gündüz ve akşam saatlerinde ayrı ayrı çalışmalar yapacak olan CHP Ödemiş, ilçe merkezinde çalışmalara yön verecek 'demokrasi evi' açacak.
Yapılan çalışmalarla alakalı olarak İlçe Başkanı Nazan Dönmez; "16 Nisan'da yapılacak referandum öncesi CHP Ödemiş İlçe Örgütü olarak "hayır" çalışmalarımızın startını verdik. Partimizde oluşturduğumuz gruplar ile ilçemizin tüm mahallelerinde farklı farklı çalışmalar yapacağız. Akşam ve gündüz gruplarımız ile vatandaşlarımıza evlerinde, iş yerlerinde, kahvehanelerde ziyaretler yaparak bire bir neden "hayır" denilmesi gerektiğini anlatacağız."
"Demokrasi Evi Açılacak"
İlçe merkezinde "demokrasi evi" açacaklarını belirten Nazan Dönmez; "Çalışmalarımız ilk olarak köylerimizde ve beldelerimizde yapılacak. İlçe merkezimizde de "demokrasi evi" çalışmalar yön verecek. Merkezde bulunacak olan "demokrasi evi"mizi yakında açacağız. İlçe merkezimizdeki tüm çalışmalarımızı bu evden yürüteceğiz. Açacak olduğumuz demokrasi evine çalışmalara katılmak isteyen tüm vatandaşlarımız gelebilir çalışmalara katılabilirler. İnanıyorum ki Ödemiş olarak yapılacak referandumda çok güçlü bir hayır sonucu çıkacaktır" dedi.


özlem yamantürk