SON DAKİKA

En İyi Meyve Tabağı Yarışması


'En iyi meyve tabağı' yarışmasında öğrenciler kıyasıya ama tatlı bir rekabet içerisindeydiler.

Yaratıcı fikirleri ve samimi eğitim anlayışı ile çocukları okul hayatına hazırlamayı amaçlayan ödemiş anaokulu, düzenlediği yarışmayla farkını bir kez daha ortaya koydu.

16 Şubat Perşembe günü hürriyet mahallesinde bulunan ödemiş anaokulu bahçesinde yapılan etkinliğe velilerin katılımı oldukça fazlaydı. Öğrencilerin ve öğrenci velilerinin mutluluğu görülmeye değerdi.

'En iyi meyve tabağı' yarışmasında öğrenciler kıyasıya ama tatlı bir rekabet içerisindeydiler. Ödemiş Anaokulu Müdürü Mahmut Altay yarışmayla alakalı olarak; "okul yönetimi olarak en büyük amacımız çocukların iyi bir eğitim alması. Aynı zamanda çocuklarımızın sağlıklı beslenmesine de çok dikkat ediyoruz. Hepimizin bildiği üzere sağlıklı beslenmede meyve çok önemli bir yere sahip. Bu bilinci çocuklarımıza aşılayabilmek adına böyle bir yarışma düzenlemeye kadar verdik. Hem sağlıklı hem eğitici hem de öğretici bir yarışma oldu. Düzenlemiş olduğumuz bu yarışmaya Coşan İldun Turizm sponsor oldu. Kazanan velimize Kapadokya turu hediye ettik."dedi.
Ödemiş Anaokulu Müdürü Mahmut Altay katılan tüm yarışmacılara ve sponsor Coşan İldun Turizm yöneticilerine teşekkür ettiğini belirtti.


özlem yamantürk