SON DAKİKA

Kocaağa`ya Havza`dan Tam Destek


Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa ve Havza`daki diğer ilçelerin ziraat odası başkanları Ödemiş`te bir araya geldi.

İzmir İli Damızlık Birliği Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa'ya tüm Küçük Menderes Havzası ziraat odaları başkanları tam destek verdiklerini açıkladılar.

Ödemiş Ziraat Odası'nda düzenlenen bir toplantıyla bir araya gelen Kiraz, Beydağ, Bayındır, Torbalı, Menemen, Tire ve Foça Ziraat Odası başkanları ve yetkilileri Ahmet Kocaağa'yı İzmir İli Damızlık Birliği Başkanı olarak görmek istediklerini ve Kocaağa'nın başkan seçilmesi durumunda ilçelerinden kimlerin yönetim kurulunda olacaklarını hemen hemen belirlediklerini kaydettiler.
Buna göre bildirilen listede yönetim kurulunda yer alması planlanan isimler şöyle;
Kiraz'dan Gürkan Okka, Turgut Pınar, Ufuk Akkul, Emin Kurt, Hüseyin Kaymak ve İbrahim Yılmaz.
Bayındır'dan Erdal Köpüllü, Mehmet Otuzbir, Efe Ekerol, Doğan Koçoğlu, Şevki Aksu.
Torbalı'dan Yılmaz Girgin, Mesut Atlı, Fatih Çeleplier.
Beydağ'dan Ünal İçmesu, Erşan Köseoğlu
Tire'den Halil Kalpak,Foça'dan İbrahim Yüksektepe,
Ödemiş'ten Ahmet Kocaağa, Şaban Bozkan, İbrahim Armutlu, Mehmet Pezük ve Ahmet Canbazoğlu.
Ziraat odasında düzenlenen toplantıda, Havza'daki ziraat odalarının başkanlarının eşleri ile yönetim kurulundaki diğer hanımlara çiçek taktim edildi ve toplantı sona erdikten sonra Gölland'da verilen yemek davetine geçildi.


Davette konuşan Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa; " Diğer çıkacak isimleri listemize ilave ederek mevcut arkadaşlarla birlikte yol haritamızı daha da ileriye çizmek üzere yola çıktık. Tam listeyi oluşturduğumuzda yapacaklarımızı ve projelerimizi anlatacağız. Şu an listemizin diğer isimlerini belirlemediğimiz için ziraat odaları ve üreticilerimizden gelen isimleri netleştirmeyi bekliyoruz." ifadesinde bulunarak toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Ünal Kale