SON DAKİKA

Yeni Ve Eski Yönetim Kahvaltıda Bir Araya Geldi


18 şubat cumartesi günü Ak Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen kahvaltıda eski ve yeni yönetimler bir aradaydı.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Mehtap Gülseven Girgin'in ev sahipliğini üstlendiği kahvaltıya, eski kadın kolları başkanları ve yönetimleri, eski ve yeni bayan belediye meclis üyeleri katıldı.
Kahvaltının açılış konuşmasını yapan Başkan Mehtap Gülseven Girgin; "Çok değerli misafirlerim öncelikle burada olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bugün sizlerle birlikte olma sebebimiz hem kahvaltı etmek hem de göreve yeni atandığımız için yönetim kurulu arkadaşlarımızı sizinle tanıştırmak. Bilindiği üzere yoğun bir çalışma temposu isteyen bir sürece giriyoruz. Bu süreçte yanımda olan tüm ekibime, yol arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum."dedi.
Ak parti kadın kolları başkanlığı görevini geçtiğimiz ay Serpil Duman'dan devir alan Başkan Mehtap Gülseven Girgin katılan misafirlerle yeni yönetimde yer alan başkanların ve yönetim kurulu üyelerinin isimlerini paylaştı. Girgin; "Yeni yönetimde yer alan başkanların isimlerini, Kadın Kolları Başkanı Mehtap Gülseven Girgin, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Asuman Arıkan, Teşkilat Başkanı Gülten Balcı,  Seçim İşleri Başkanı Zeynep Kurt, Tanıtı ve Medya Başkanı Saadet Özlü,  Dış İlişkiler Başkanı Yasemin Bardak, Sosyal Politikalar Başkanı Güler Manavoğlu, Yerel Yönetimler Başkanı Aynur Öztürk, Ekonomi İşleri Başkanı Yasemin Kemer,  Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Cemile Çankaya, İnsan Hakları Başkanı Ayşe Baydar, Mali ve İdari İşler Başkanı Aliye Kızıler, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Simge Dalcıoğlu, AR-GE Başkanı Pınar Şentürk, Genel Sekreter Meltem Yolcu" olarak açıkladı.
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Mehtap Gülseven Girgin'in açıkladığı yönetim kurulu üyeleri ise; "Mürşide Çakır, Elçin Lale, Serap Tekeli, Duygu Yıldırım, Melis Eriş, Sabriye Kadıoğlu, Vesile Okan, Necla Karazeybek, Sibel Yiğen, Arzu Arslan, Özlem Pekbey, Serpil Günar Arı, Nesrin Şahan, Gülcan Gürses ve Leyla Aktürk'ten oluşuyor.
Sohbet havasında geçen kahvaltı programının sonlarına doğru, programa eşi Nevin Badem ile birlikte katılan Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem; "2003 yılından itibaren aktif olarak teşkilat içerisinde bulunuyorum. Burada 2003 yılından bu yana görevde olan kadın kolları başkanlarımızla ve onunla birlikte olan kadın kollarıyla bir arada olmak beni çok duygulandırdı. Davetimize icabet edenlere belediye başkanınız olarak çok teşekkür ediyorum. Çok sık söylediğim bir şeyi tekrar dile getireceğim. Özellikle 2004 seçimlerinde hep arkamda olan bayanlar var şu an burada. O günlerde sadece inanmışlıkla benimle birlikte ev ev, sokak sokak dolaştılar. Başka hiçbir yoktu. Algı ve tanınırlık çok kötüydü. Ortada 1,5 yıl önce kurulmuş bir parti vardı. O günlerdeki inanmışlıkla nasıl başkan olduysak 2014 seçimlerinde de aynı özveriyle çalışan bayanlarımız sayesinde biz seçimi kazandık. Biz hep bir arada olacağız. Yeter ki bugün sergilediğiniz inançlılığı, kararlılığı ve bir arada olmayı devam ettirin. Yüreğinize sağlık."dedi.

Özlem Yamantürk