SON DAKİKA

Yönetim Belirlendi


Ödemiş Kent Konseyi Kadın Meclisi Yönetimi Belirlendi.

Ödemiş Kent Konseyi'nin kuruluşundan bu yana çalışmalarına devam eden Kadın Meclisi, Genel Sekreter ve Yürütme Kurulu üye seçimi Ödemiş Kent Konseyi Toplantı Salonunda toplandı.
Kent Konseyi Genel Sekreteri Hüseyin Köklü açılış konuşmasında, Ödemiş Kent Konseyi çalışmaları ve Kadın Meclisi oluşumu hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Kadın Meclisi Başkanı Dilek Erol, "Kadın Meclisimizde birlikte görev almak üzere Genel Sekreter ve Yürütme Kurulu Üyelerimizi belirlemek üzere burada toplandık. Yönetimimizi oluşturduktan sonra çalışma planımızı hazırlamak üzere tekrar bir araya geleceğiz. Önümüzdeki süreçte, 22 Şubat da İzmir Kadın Meclisleri Birliği aylık toplantısını ilçemizde yapacağız, bunun yanında 8 Mart Dünya Kadınlar Günüyle ilgili hazırlıklarımız devam ediyor." Dedi.

Oturumu yönetmek üzere Divan Kurulu Başkanlığına Müjde Çelik, Divan Kurulu Üyeliklerine Dilek Acar Özdemir ve Derya Çoşkun seçildiler. Ayrıca, Dilek Erol-Kadın Meclisi Başkanı, Dilek Acar Özdemir-Kadın Meclisi Genel Sekreteri, Müjde Çelik-Yürütme Kurulu Üyesi, Derya Coşkun-Yürütme Kurulu Üyesi, Tülay Büber-Yürütme Kurulu Üyesi, Mürşide Çakır-Yürütme Kurulu Üyesi, Melike Uzun - Yürütme Kurulu Üyesi olarak seçilen isimler.


özlem yamantürk