SON DAKİKA

Bakan Eroğlu Ödemiş`te Çiçeklerle Karşılandı (videolu)


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Ödemiş`teki programına dün saat 14.00`de Ödemiş Belediyesi`ne ziyarette bulunarak başladı.

İzmir`de Marble Doğal Taş Fuarı`nın açılışını yapan ve oradan Menderes`e geçerek DSİ`nin bir diğer temel atma töreninde bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu dün saat 14.00`de Ödemiş`e gelerek Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilecek olan Rahmanlar Barajı`nın sulama kanallarının temel atma töreninde yer aldı.Ödemiş`te yapılacak olan törenden bir gün öncesinde ise Bakan Eroğlu`nu İzmir Havaalanı`nda Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem karşıladı.

Bakan Eroğlu`nun Ödemiş`teki programı ilk olarak belediye binasını ziyaretle başladı.
Bakan Eroğlu`nu Ödemiş Belediye Binası`nda İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Kaymakam Celil Ateşoğlu, Başkan Mahmut Badem, belediye meclis üyeleri, daire amirleri ve Devlet Su İşleri idari amir ve personeli ile basın mensupları çiçeklerle karşıladı.

Belediye ziyareti sonrası Ödemiş Kongre Binası`na geçilerek Rahmanlar Barajı`nın Ödemiş için hayırlı olması temennisi ile temel atma töreni gerçekleştirildi.


Hülya Ayazoğlu