SON DAKİKA

Bölünmüş Yol Çalışmaları Başladı


Bölünmüş yol çalışmaları hızla devam ettiği Torbalı- Bayındır- Ödemiş- Kiraz arasında yer alan Kaymakçı-Ödemiş arasında bölünmüş yol çalışmaları başladı.


Başkan A.Mahmut Badem'in bölge gelişimi için önem verdiği projeler arasında yer alan Torbalı- Bayındır -Ödemiş- Kiraz bölünmüş yol çalışmalarının son kısmı olan Kaymakçı-Ödemiş arasında çalışmalar başladı.

Belediye Meclis üyesi Halil Güler ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı A.Mahmut Badem konuyla alakalı olarak; "Yapımı devam eden Torbalı- Bayındır- Ödemiş- Kiraz bölünmüş yol çalışmalarında en sorunlu bölgede çalışmalar başladı. Burası sürekli kazaların olduğu bir bölge. Çalışmaların başlaması için vatandaşlarımızın feragatname verdi.  Kamulaştırmayı beklemediler. Kendilerine teşekkür ederiz. Kaymakçı kısmında kamulaştırma çalışmalarında karşılaşılan sıkıntıların çözülmesinde gösterdiği ilgiden dolayı Meclis üyemiz Halil Güler'e de teşekkür ederim. Bölünmüş yol çalışmalarının ilkkurşun tarafı bitmek üzere. Kiraz Kaymakçı arasında çalışmalar hızla devam ediyor. Bu çalışmaların başlamasında Başbakanımız Binali Yıldırım'ın katkıları büyüktür. Başbakanımızın ve Ulaştırma Bakanımızın talimatlarıyla çalışmalar hızlanmıştır. Bölgemizde yapılan her türlü yatırımın gerçekleşmesinde olduğu gibi bölünmüş yol çalışmasına da verdiği destekten dolayı Sayın Başbakanımıza, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımıza ve bölge müdürümüze teşekkür ediyoruz" dedi.

Çalışmaların başlamasıyla alakalı olarak halk başkan Badem`e memnuniyetini dile getirdi.


özlem yamantürk