SON DAKİKA

Ödemiş Ak Parti Kadın Kollarından ilk ziyaret Başkan Badem’e

AK Parti Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Mehtap Gülseven Girgin ve yönetimi 1 Mart Çarşamba günü Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti. Eski ve yeni yönetimin birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Ziyarette Belediye Başkanı A.Mahmut Badem ve eşi Nevin Badem misafirlere ev sahipliği yaparken, Ak Parti İlçe Başkanı Halil Demir, Ak Parti Belediye Meclis üyelerinden Özlem Katırcı, İpek Yılmaz, meclis üyelerinin eşleri, kadın kolları eski başkanı ve yönetiminin ziyarete katılan isimler arasındaydı.Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Mehtap Gülseven Girgin; “Kadın kolları başkanı olarak göreve başlayalı yaklaşık 2 ay oldu. Fakat resmi prosedürle alakalı küçük bir problemimiz vardı.28 şubat itibariyle sistemdeki sorunlar halloldu. Artık resmi olarak kadın kolları başkanıyım. Resmi olarak kabul gören başkanlığım ve yönetimimle birlikte başkanlarımızı ziyaret etmek istedik. İlk ziyaretimizide yönetimim ve kadın kollarımla birlikte size yapmak istedik. Tabiî ki prosedür süreci başlamadan önce de çalışmalara ve ziyaretlere başlamıştık. Biz büyük bir aileyiz güzel bir aileyiz biz güzel bir aileyiz ve bu örnek davranışımızı her yerde göstermeye çalışıyoruz.”dedi
Kadın kollarının yapmış olduğu ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Görev değişiklikleri her zaman olacaktır. Önemli olan uyum içerisinde çalışmaları yürütmek. Yeni görevine başlayan kadınlarımızı kutluyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Önümüzdeki süreçte Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ni en iyi şekilde anlatmaya çalışacağız. Hanımlarla birlikte olduğumuz sürece, gücümüzü inancımızdan aldığımız sürece başarılı olacağız” dedi.