SON DAKİKA

Ödemiş`in Yeşil Alanlarına 3 Yenisi Daha Ekleniyor


Ödemiş Belediyesi kentteki yeşil alanları arttırma çalışmalarına devam ediyor.

Bahar mevsiminin gelişiyle Ödemiş`teki mevcut parkların bakım onarım çalışmaları hızlanırken, kentteki yeşil alan sayısı da her geçen gün artıyor.

Bu doğrultuda Süleyman Demirel mahallesi 1033 sokak ve 1076 sokak ile Zafer Mahallesi 1312 sokaktaki alanlarda yapılacak parklar için ekipler çalışmalarına başladı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Tekstil mevkii 1350 sokakta yapılan kaldırım düzenleme ve yeşil alan çalışmalarını yerinde inceleyerek; ; "  İlçemizdeki yeşil alanların korunmasına ve halkımızın rahat dinlenebileceği alanlar oluşturmak için parklar ve yeşil alanlar yapıyoruz. İlçe sınırlarımız içinde bugüne kadar 49 adet oyun grubu kurarak, fitness grupları ve yeşil alanlar yaptık. Tekstil mevkiindeki kaldırım çalışmalarımızın tamamlanmasının ardında yeşil alan düzenleme çalışması kapsamında oyun grubu ve fitness grubu monte edilecek. Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda Süleyman Demirel Mahallesinde 2 adet, Zafer Mahallesinde bir adet olmak üzere üç adet yeni park yapımına başlayacağız." diye konuştu.