SON DAKİKA

Kent Konseyi’nde “Genel Kurul” Mesaisi


Ödemiş Kent Konseyi, 7. Olağan Genel Kurul toplantısı için bir araya geldi. Toplantıda engelliler, kadınlar, gençler ve çevreye yönelik projeler masaya yatırıldı.

Çarşamba günü eski otogar üstündeki Belediye Nikah Salonu'nda yapılan toplantıya kamu kurumu temsilcileri, muhtarlar, meslek odaları, sendikalar, üniversite, vakıflar, dernekler ve kent konseyi çalışma grubu temsilcilerin katıldı.

Toplantıda konuşan Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Doç. Dr. Funda Yoldaş genel Kurul üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek "Çalışmalarımıza yön verirken, ilk toplantılarımızda dile getirdiğim hedefler doğrultusunda hareket etmeye özen gösterdik. Engelliler, kadınlar, gençler ve çevreye yönelik projelere öncelik ve ağırlık verdik. Önümüzdeki süreçte bu çalışmalarımıza, siz üyelerimizin de katkılarıyla yine aynı kapsamda devam edeceğiz." dedi.

Ödemiş Kent Konseyi çalışmaları ve basında yer alan haberleri içeren sunumun üyelere aktarıldığı toplantının son bölümünde genel kurul üyeleri görüş ve taleplerini aktardı.