SON DAKİKA

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş Basınla Buluştu


Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, basın mensuplarıyla bir araya geldiği kahvaltılı toplantıda Ödemiş için birlikte çalışma mesajları verdi.

Basın mensuplarının katılımıyla Ödemiş Ticaret Odası'nda düzenlenen toplantıda Oda Başkanı Rıfat Eriş ve genel sekreter Emre Çiftçi odanın projeleri, faaliyetleri, yönetim ve meclisi hakkında bilgiler verdi.

Ödemiş'in gelişimi için birlik-beraberlik anlayışı içerisinde pek çok alanda projeler ürettiklerini vurgulayan Başkan Eriş, "Üyelerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek amacıyla mesleki faaliyetlerinin güçlendirilmesi için eğitim, organizasyon ve seminerler düzenliyoruz. Hazırladığımız projelerle birlikte Odamızın kurumsal gelişimine büyük önem veriyoruz. Bizler, sanayicisi ile esnafı ile ilçemizin ekonomik ve sosyal refahı için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz" dedi.

Ödemiş'in sorunlarının çözümü noktasında basının büyük öneme sahip olduğunu belirten Eriş, "Basın mensuplarımız Ödemiş'imizin sorunlarını, ihtiyaçlarını, taleplerini yetkililere ve kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Bu önemli misyonu yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yerine getiren sizlerin mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için verdikleri mücadele takdire şayandır. Her konuda bizlere destek olan başta değerli Üyelerimiz olmak üzere Meslek Komitelerimize, Meclisimize, Yönetim Kurulumuza ve Basın Mensubu arkadaşlarımıza müteşekkiriz" dedi.

Başar Uçar