SON DAKİKA

10 yaşındaki Ceylin için dedesine mesajÖdemiş'te meydana gelen olayda 10 yaşındaki Ceylin Atik, evlerinin önündeki parktan kaçırıldı. Dedesinin cep telefonuna "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" şeklinde mesaj geldi.

Ödemiş'te Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan Kazım Karabekir Parkı'nda oynarken kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in kaçırıldığı öğrenildi.

Ödemiş 50. Yıl Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi olan Ceylin Atik edinilen bilgilere göre geçtiğimiz Cumartesi günü, arkadaşları ile oynamak için dedesi ve babaannesi ile birlikte yaşadığı evlerinin önündeki Kazım Karabekir Parkı`na gitti.

Atik'in eve dönmemesi üzerine şüphelenen dedesi Mustafa Atik ve babaannesi Ülkü Atik her yerde torunlarını aramaya başladı. Sonuç alamayan küçük kızın yakınları durumu Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bildirdi. Kayıp başvurusu yapılırken yakınları da sosyal medya üzerinden Ceylin'in fotoğraflarını paylaşıp vatandaşlardan yardım istedi. Küçük kızın görülmesi durumunda 155'e bilgi verilmesi yönünde çağrılar yapıldı.

TEHDİT MESAJI GELDİ

Dede Mustafa Atik'in cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" şeklindeki mesaj üzerine kaçırıldığı anlaşılan Ceylin için polis hassas bir çalışma başlattı. Cumartesi gününden bu yana geceli-gündüzlü olarak sürdürülen arama çalışmalarını Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya yönetiyor.

Başar Uçar

Hiç yorum yok