SON DAKİKA

AK Partili başkanlardan Ankara temasları


İzmir'in ilçelerinde görev yapan AK Partili belediye başkanları, Ankaradaki iftar yemeğinde Başbakan Binali Yıldırımla bir araya geldi.

İzmir'deki AK Partili belediye başkanları Ankara`da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Başbakan Binali Yıldırım`la iftar yemeğinde buluşan AK Partili başkanlar AK Parti`nin en genç genel başkan yardımcısı olan Hamza Dağ`ı da ziyaret ederek kutladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ı AK Parti Genel Merkezi'nde bulunan makamında ziyaret eden belediye başkanları yeni görevinde başarılar diledi. Küçük Menderes havzasından Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar'ın da katıldığı ziyarette sürpriz bir rastlantı da yaşandı.

BAKAN IŞIK'LA BİR ARAYA GELDİLER

Dağ'a tebrik ziyaretinde bulunmak üzere genel merkeze gelen Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, İzmir'deki AK Partili belediye başkanlarıyla Dağ'ın makam odasında bir araya geldi. Işık, Dağ'a tank maketi armağan ederken İzmirli belediye başkanları da Işık'la sohbet ederek İzmir'deki çalışmalar ve projeler hakkında durum değerlendirmesi yaptı. Dağ, tebrik ziyaretlerinden dolayı İzmirli belediye başkanlarına teşekkür etti.

ÇANKAYA KÖŞKÜ`NDE İFTAR YEMEĞİ
Başkanlar daha sonra İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ile birlikte Başbakan Binali Yıldırım'ı Çankaya köşkünde ziyaret etti. İzmir projeleri hakkında görüşmelerin yapıldığı ziyarette, başkanlar kentlerinin sorunlarını aktararak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ak Partili İzmir Belediye Başkanları, Milletvekilleri ile birlikte Başbakanlık tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.Özlem Yamantürk

Hiç yorum yok