SON DAKİKA

Gaziler ve şehit yakınları iftarda buluştu MİNNET VE ŞÜKRANLA


Ödemiş Belediyesi her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da Ödemiş'teki gazileri ve şehit yakınlarını iftarda bir araya getirdi.

Ödemiş Belediyesi, gaziler ve şehit yakınları için 125. Yıl Kültürpark karşısındaki Düğün Salonu ve Kongre Merkezi'nde iftar yemeği düzenledi.
Yemeğe Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Garnizon Komutanı Binbaşı Hasan Yüzüak, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Ödemiş İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Hüyüktepe, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya, Ödemiş Müftüsü Sebahattin Kesti, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şube Başkanı Selahattin Aktaşoğlu, belediye meclisi üyeleri katıldı.
Kaymakam Celil Ateşoğlu ve protokol üyeleri şehit yakınları ve gazilerle yakından ilgilendi.
"HER ZAMAN YANINIZDAYIZ"
Dualar eşliğinde yenen iftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Mahmut Badem, "Bu mübarek Ramazan akşamında istedik ki biz sizlerle olalım. Lokmamızı paylaşalım. Sağ olun var olun. Biz her daim belediye, mülki idare ve merkezi hükümet olarak sizlerin yanındayız. Bugüne kadar böyle oldu, bundan sonra da böyle olacak" dedi.
Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu da "Biz sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Sizler şehitlerimizin ve gazilerimizin yadigarısınız. Biz sizleri gördüğümüzde varlılık sebebimizi, bu güzel memlekette nasıl yaşayabildiğimizi ve ilelebet bu memleketin yaşayacağını görüyoruz. Bütün kurumlarımızla beraber sizlere yardımcı olmak için hazırız. Kapımız 24 saat 365 gün sizlere açık" dedi.
"GENÇLER İYİ ANLAMALI"
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şube Başkanı Selahattin Aktaşoğlu, gençlerin şehit ve gazilerin canları pahasına verdikleri mücadeleyi iyi anlamaları gerektiğini vurguladı. Ülkenin bölünmez bütünlüğü ve bayrak için dökülen kanların ve yaşananların gençlere öğretilmesinin önemine dikkat çeken Aktaşoğlu, organizasyon için Ödemiş Belediyesi'ne teşekkür etti.

Başar Uçar

Hiç yorum yok