SON DAKİKA

Karneyle birlikte kitap jesti


Türkiye İş Bankası Ödemiş Şubesi, TEOG'da Ödemiş'te 6. Olan Hamamköy Ortaokulu'ndaki öğrencilere kitap hediye etti.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat İçel ve Türkiye İş Bankası Ödemiş Şubesi yetkilileri, TEOG'da başarı elde eden okullardan Hamamköy Ortaokulu'na ziyarette bulundu.

Öğrencilerin karne sevincine ortak olan İçel ve banka yetkilileri öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat İçel, Hamamköylü öğrencileri başarılarından dolayı kutladı. İçel şunları söyledi: "2016 -2017 Eğitim-Öğretim yılının sonuna gelirken, Hamamköy İlkokulumuzun TEOG sınavında göstermiş olduğu başarı ve yükseliş özellikle dikkatimi çekmiştir. Kasım 2016 ve Nisan 2017'de gerçekleştirilen TEOG Sınavlarında, Hamamköy Ortaokulumuz 6. sırada kendine yer bulmuştur. Tabi ki bu başarıda başta okul müdürümüz Tahir Tokalı olmak üzere, kurum idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve siz değerli öğrencilerimizi yürekten kutluyorum ve gözlerinizden öpüyorum. Bu vesileyle bankamız şubesinden ricada bulundum ve kitap hediyesini sizlere getirmeye karar verdik. Normal koşullarda karneyi sizin götürerek kitabınızı almanız gerekliydi.
Ancak TEOG başarınız bizi çok mutlu etti ve sizleri okulunuzda ziyaret etmek istedik. Bu sonuçlarla beraber aynı zamanda karne heyecanınıza da ortak olmak istedik. Göstermiş olduğunuz bu başarıyı, güzel bir liseyle taçlandırmanızı diliyorum ve hepinize şimdiden iyi tatiller diliyorum"


Evrim Kaytaran

Hiç yorum yok