SON DAKİKA

MUTLU'DAN ÖNEMLİ ÖĞÜTLEROda başkanlarından üye ziyaretlerini ihmal etmemelerini, kurumlarla iyi ilişkiler içinde olmalarını, bölgelerindeki yardıma ihtiyaç duyan kimselere sahip çıkmalarını, diğer odalarla küslük yaşamamalarını isteyen Mutlu, geçmişi yüzyılları aşan Ahilik Teşkilatının birer mensupları olarak devlete ve millete sahip çıkmaya devam edeceklerini kaydetti. Mutlu, "Nereden geldiğimizi unutmayın. Geldiğin yeri unutursan gideceğin yeri de bulamazsın. Empati yapın, karar almadan `ben olsaydım ne yapardım` demeyi ihmal etmeyin. En büyük sınav nefsi terbiye etmektir. Nefsin terbiyesi için sabredin" diye konuştu.

Mutlu'nun ardından Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem de aşını kazanmak için bütün gün emek sarf eden esnaflarla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Beydağ Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Beydağ, Ödemiş ve Kiraz'daki esnafları bir araya getiren organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Ödemiş'teki görev döneminde üçüncü kez İESOB'un iftarına katıldığını ifade eden Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, geniş katılımlı organizasyonun paylaşım ve dayanışmanın en güzel yansımalarından biri olduğunu kaydetti.

Hiç yorum yok