SON DAKİKA

Ödemiş Belediye personeli iftar yemeğinde biraraya geldiÖdemiş Belediyesi, Ramazan ayında birlik beraberlik ve dayanışmanın artması amacıyla personele iftar yemeği düzenliyor.

Ödemiş Belediyesi tarafından personele yönelik düzenlenen iftar yemeği iki akşam yapılıyor. İlk olarak kadrolu işçiler ve taşeron işçilerin yer aldığı iftar 125. Yıl Kültürpark karşısındaki Belediye Düğün Salonunda yapıldı. Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, eşi Nevin Badem, belediye meclis üyeleri ve çalışanların katıldı.

İftar öncesi Kuran Tilaveti ve dualar yapıldı. İftar sonrası konuşma yapan Belediye Başkanı A.Mahmut Badem Ramazan ayının birlik beraberlik açısından önemini belirtti. Başkan Mahmut Badem; “Tuz ekmeğimizi beraberce paylaşmak için biraradayız. Birlikte hizmet ettiğimiz, ailemizin parçası olan çalışma arkadaşlarımızla iftar yapıyoruz. Hep birlikte, sağlıkla Ramazanı kutlamakta nasip olur inşallah” dedi.Başkan Mahmut Badem ve eşi Nevin Badem iftar sonrası personelle sohbet etti.

Ramazan etkinlikleri Üç Eylül Mahallesi’nde yapıldı

Belediye Başkanı A.Mahmut Badem ve eşi Nevin Badem iftar öncesi Üç Eylül Mahallesi’nde düzenlenen Ramazan eğlenceleri programına katıldı. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Mahmut Badem ve eşi, çocukların eğlendiği görmek bizleri mutlu ediyor. Fırsat buldukça onlarla birlikte olmaya özen gösterdiklerini belirttiler.

Hiç yorum yok