SON DAKİKA

Ödemiş Emniyeti o minikleri unutmadıÖdemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği ve Çocuk Büro Amirliği, Bıçakçı Bedriye Baykaş İlkokulu anasınıfı öğrencilerini ziyaret edip kumbara ve uçurtma armağan etti.

İstanbul Beşiktaş’ta geçtiğimiz Aralık ayında 44 polis ve vatandaşın şehit olduğu bombalı saldırı sonrası Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye dileklerini ileten Bıçakçı Bedriye Baykaş İlkokulu anasınıfı öğrencileri, bu kez polis abla ve ağabeylerini konuk etti.

KUMBARA VE UÇURTMA ARMAĞAN ETTİLER

Bıçakçı Bedriye Baykaş İlkokulu bahçesinde toplanan anasınıfı öğrencilerine Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan komiser yardımcısı Sultan Ersöz, TDP ve Çocuk büroda görev yapan polis memurları Türkiye İş Bankası desteğiyle sağlanan kumbara ve uçurtma hediye etti. Okuldaki tüm öğrenciler ede uçurtma verildi. Anasınıfı öğrencileri sergiledikleri gösterilerle de büyük beğeni topladı.

“SÜRPRİZ BİR ZİYARET”

Okul Müdürü İsmail Kararmış, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya ve emniyet personeline teşekkür ederek, “Eğitim yılının son günlerinde bizim için güzel, sürpriz bir ziyaret oldu. Büyük sevinç yaşadık. Çocuklarımızı hem mutlu eden hem de tasarrufa yönlendiren kumbara armağanı son derece anlamlı oldu. Tasarruf alışkanlığının erken yaşlardan itibaren kazanılması çok önemli. Çocuklarımız birikimlerini yapacak kumbaraların anahtarları ise öğretmenlerimizde bulunacak. Uçurtmalarla da Bıçakçı’da ve Ovacık’ta gökyüzü şenlenecektir diye düşünüyorum. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Başar Uçar


Hiç yorum yok