SON DAKİKA

Ödemiş MHP’de görev dağılımı tamam


Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş Teşkilatı geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilçe kongresinin ardından düzenlediği ilk toplantıda görev dağılımı yaptı.

MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı'nın 27 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen kongresinde ilçe başkanlığına seçilen İsmail Poyraz başkanlığındaki yönetim ilk toplantı için bir araya geldi.

İlk toplantının gündem maddesi görev dağılımı olurken MHP'nin yeni İlçe Başkanı İsmail Poyraz, "27 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen kongre ile Ödemiş İlçe Başkanlığı görevime başladım. Bugün ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Hep birlikte çalışmalar gerçekleştireceğiz. Hepimize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI

MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı'nın görev dağılımı ise şu şekilde oldu: İsmail Poyraz Başkan, Serdar Kuyucu Teşkilat Başkanı olurken, Murat Yazan ve Metin Görgen Başkan Vekili oldular.Mehmet Yaman, Okan Katkıcı, Abidin Çakır ve Özcan Acar MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı başkan yardımcısı olurken , Ramazan Çelik İlçe Sekreteri, Cem Gezgin İlçe Muhasebecisi,Ahmet Ergüz Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan, Mustafa Özkan Mahalli İdareler ve Seçim İşleri Başkanı, Fatih Gürler Kurul Üyesi, İbrahim Telli Seçim ve Parti Politikalarından Sorumlu Başkan, Hüseyin Yıldız Sanayi ve İş Adamlarından Sorumlu Başkan, Ali Belkar, Güven Kılıç, Süleyman Harmandalı ve Ömer Ürün Kurul Üyesi, Ümit Koral Disiplin ve Denetleme Kurulu Başkanı, Ferhat Katırcı ve Necmettin Bostan Kurul Üyesi, İsmail Coşkun Halkla İlişkiler Kurulu Başkanı, Kadir Peker ve Mehmet Tok Kurul Üyesi, Murat Özyiğitler Esnaf ve Meslek Odaları Kurulu Başkanı, Ahmet Tahir Günaltay, Mehmet Bekdeşoğlu, Mehmet Atlıhan, Ergün Barut ve Hüseyin Erkoç Kurul Üyesi, Hamit Oduncu Sosyal Faaliyetler Birimi Başkanı, Seyfettin Yurdaşan, Onur Çalışkan ve Fahri Kılıç Kurul Üyesi, Hakan Özdemir Basın Medya ve Tanıtım Birimi Başkanı, Mehmet Mersin ve Resul Kınacı Kurul Üyesi, Sercan Kiremitçi Küçük ve Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği Birim Başkanı, Emir Onurhan Coşar, Murat Urun, Erkan Mavioğlu ve Serkan Bayramoğlu Kurul Üyesi, Tarık Arel Süs Bitkileri Üreticileri Birim Başkanı, Halil Çomak Fidan Üreticileri Birim Başkanı, Ayhan Semere Ziraat ve Tarım Ürünleri Yetiştiriciliği Birliği Başkanı, Harun Şahin ve Halis Çimen Kurul Üyesi, Zafer Coşkun A.R.G.E Birim Başkanı, Fatih Ok Kurul Üyesi, Ebru Semere Kadın Kolları Başkanı, Tuncer Öztürk S.T.K ve Sendikalardan Sorumlu Birim Başkanı ve Hakan Gezgin Kurul Üyesi.

Özlem Yamantürk

Hiç yorum yok