SON DAKİKA

Ödemiş'in sevilen doktoru yeni hastanesinde...Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Celal Burhanettin Barış, yeni görev yeri olan Salihli Özel Can Hastanesinde hasta kabul etmeye başladı.

1997 yılından bu yana 20 yıldır Ödemiş Devlet Hastanesinde, Ödemiş ve çevre ilçelerde bulunan hastalara hizmet veren Barış, Ortopedi Travma, Eklem protez cerrahisi (Diz, Kalça, Omuz, dirsek) Artroskopi ve el cerrahisi alanlarında uzman bir hekim.

Burhanettin Barış'ın Özgeçmişi ise şöyle; 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Barış, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı unvanını da 1995 yılında aynı üniversiteden aldı. İlk görev yeri İzmir Selçuk Devlet Hastanesi. 1997 yılında Ödemiş Devlet Hastanesinde göreve başlayan Barış, 2012 tarihinden itibaren 3 Eylül Tıp Merkezi ve Özel Medifema Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak Küçük Menderes Havzasındaki hastalarına hizmet verdi.

Yeni görev yeri ile alakalı olarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Celal Burhanettin Barış; "Yeni görev yerim olan Özel Can Hastanesinde hasta kabulüne başladım. Ödemiş ve çevresindeki tüm hastalarımı yeni görev yerime beklerim" dedi.

Burhanettin Barış'ın hasta kabulü, hafta içi her gün 08.00-17.00, cumartesi günü 08.00-13.30.

Özlem Yamantürk
Hiç yorum yok