SON DAKİKA

Türk Kızılayı yardımsever Ödemişlileri bekliyor


Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi yayımladığı açıklamayla Ödemişli yardımseverlere çağrıda bulundu.

Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi, Türk Kızılayı'nın Ramazan ayı boyunca sosyal yardımlara devam ettiğini belirterek yardımsever vatandaşların Ramazan Gıda Paketi için veya zekat bağışı için Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi'ne başvurabileceğini duyurdu.

Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi'nden yapılan yazılı açıklamada, "Afet döneminin dışında da hayatın her anında ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı, Ramazan Ayı boyunca da sosyal yardımlarını sürdürmektedir.  Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi olarak başlattığımız Ramazan Gıda Paketi Kampanyası çerçevesinde şubemize makbuz karşılığında yapacağınız 50.00 TL'lik ve 35.00 TL'lik bağışlar ile, bir ailenin temel gıda ihtiyaçlarını karşılamış olacaksınız.
ZEKAT BAĞIŞI DA KABUL EDİLİYOR
Yine yıl boyunca ayni, nakdi ve zekat bağışı kabul eden kurumumuz, Ramazan ayında da yardımseverlerin ayni, nakdi ve zekat bağışlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam edecektir.  Bağışlarıyla Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine merhamet elini uzatan yardımsever halkımıza şimdiden teşekkürü bir borç biliriz. Bağışta bulunmak isteyen yardımseverler için irtibat telefonlarımız 0.232.5448851 ve 0.542.4720522'dir" ifadelerine yer verildi.

Özlem Yamantürk

Hiç yorum yok