SON DAKİKA

Usluca ve Turan ailelerinin mutlu günü


Ödemiş'in sevilen ailelerinden Usluca ve Turan aileleri hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşadılar.

Ödemiş Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca ve eşi Nilgün Usluca'nın kızları Begüm Usluca ile Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Turan ve eşi Nermin Turan'ın oğulları Burak Turan evlilik yolunda ilk adımı atarak, aile arasında düzenlenen törenle nişanlandılar.


Genç Çiftin yüzüklerini emekli vali Lütfi F. Tuncel taktı

Genç çift Begüm Usluca ve Burak Turan'ın nişan yüzüklerini Türkiye'nin birçok ilinde uzun yıllar valilik yapmış ve Anayasa Mahkemesi üyeliği yapmış emekli vali Lütfi F. Tuncel taktı. Türkiye'nin birçok il ve ilçesinin fahri hemşerisi olan ve ismi okullara verilen vali Lütfi F. Tuncel yaptığı konuşmasında genç çifte mutluluk dileyerek, aileleri kutlayarak, güzel temennilerini iletti.

Genç çifti arkadaşları ve ailelerin yakınları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı

Ramazan Bayramının ikinci günü akşamı olan 26.06.2017 Pazartesi akşamı Ödemiş Ahrandı Restourant'da yaklaşık 300 davetlinin katılımı ile gerçekleşen nişan töreninde Usluca ve Turan ailesinin yakınları ile genç çiftin gerek Ödemiş'ten gerekse şehir dışından gelen arkadaşları yalnız bırakmadılar.


Nişan törenine katılan davetlilere özel hazırlamış hediye

Nişan töreni oldukça renkli geçerken, genç çift ve davetliler nişan töreninde gönüllerince eğlendi. Begüm ve Burak çiftine sevenleri ömür boyu mutluluklar dilerken,törene katılan davetlilere aynı zamanda Usluca Fidanlığın sahibi olan Turgut Usluca tarafından aylar öncesinden hazırlanmış succulent bitkisi çiçeği hediye edildi.

Evrim KaytaranHiç yorum yok