SON DAKİKA

Yıldırım, duble yolla ilgili tarih verdi!
Başbakan Binali Yıldırım, İzmir'deki programının ikinci gününde AK Parti İzmir İl Teşkilatı ile bayramlaştı. Yıldırım, çalışmaları uzun süredir devam eden Torbalı-Ödemiş-Kiraz bölünmüş yol projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İki günlük ziyaret kapsamında dün İzmir’e gelen Başbakan Binali Yıldırım, Balçova Kaya Termal Otel’de AK Parti İl Teşkilatı ile bayramlaştı. Bayramlaşma programına Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, milletvekilleri ile partililer katılırken, partililere hediye paketleri ile kahve dağıtıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ın da İzmir’deki AK Partili belediye başkanlarıyla birlikte yer aldığı törende partililere seslenen Başbakan Binali Yıldırım, 92 kilometrelik Torbalı-Bayındır-Ödemiş-Kiraz bölünmüş yol projesine dair açıklamalarda bulundu.

Torbalı-Bayındır-Ödemiş-Kiraz yolunda çalışmaların bittiği bölümlerin “bölünmüş yol” olarak trafiğe açıldığını söyleyen Yıldırım, “Tamamı önümüzdeki yıl bitmiş olacak. Böylece Saliha Başkan, Kiraz’dan İzmir’e daha kolay gelip gidecek. Gelince İzmir’de kalmak zorunda kalmayacak” diye konuştu. Yıldırım’ın konuşması Ödemişli partililerin tezahüratlarıyla sık sık kesildi. Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı bayraklaşma töreni yaklaşık 1,5 saat sürdü. Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, partililerle birlikte Yıldırım’la bayramlaştı.

Hiç yorum yok