SON DAKİKA

Er Ailesi'nden masal gibi sünnet töreniÖdemiş’te yıllarca dillerden düşmeyecek bir sünnet töreni. Linet ve Mustafa Keser’den müzik ziyafeti.

Ödemiş ve Küçük Menderes Havzası'nın tanınmış işadamlarından Ayhan Er'in oğlu Mehmet Er, ünlü sanatçılar Linet ve Mustafa Keser'in sahne aldığı görkemli bir sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı.

Ödemiş Saray Garden'da gerçekleşen sünnet törenine yaklaşık 2 bin davetli katılım gösterdi. Misafirler ünlü sanatçılar eşliğinde adeta müzik ziyafeti çekti. Dede Mehmet Er ve oğlu Ayhan Er konuklarla yakından ilgilenirken Er ailesi sünnet çocuğu Mehmet Er ile birlikte sahneye geldi. Sünnet çocuğu Mehmet Er, kız kardeşleriyle birlikte zeybek oynadı.

Küçük Menderes havzasının tanınmış işadamlarından Ayhan Er’in oğlu Mehmet Er, görkemli bir sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı.
İzmir ve bölge iş dünyasını bir araya getiren gecede uzun süre unutulmayacak bir müzik şöleni yaşandı. Hasret Müzik-Kado tarafından hazırlanan organizasyon ile gerçekleşen şölende ilk olarak TV8 ekranlarında yayınlanan 'O Ses Türkiye' programında yıldızı parlayan Esra Göndeş sahne aldı.


MÜZİK ŞÖLENİ

Daha sonra ünlü sanatçı Mustafa Keser sevilen şarkı ve türkülerle kulakların pasını sildi. Keser, sahne performansının yanında esprileriyle de geceyi renklendirdi. Keser, parçalarını Er ailesi ve davetlilerle birlikte seslendirdi. Sevilen sanatçı Mustafa Keser'in performansı ayakta alkışlandı.

Müzik şölenine dönüşen gecede ekranların sevilen ismi Mustafa Keser sahne aldı.
Gecede coşku Linet'in sahne almasıyla birlikte doruğa ulaştı. Türkiye'nin güçlü sesi Linet, dakikalarca devam eden havai fişek gösterisi eşliğide sahneye adım attı.

Gecede coşku ünlü sanatçı Linet’in sahne almasıyla birlikte doruğa ulaştı. Linet, Ödemiş’te olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirip kariyerinde ilk kez sahne alacağı 1 Ağustos’taki Harbiye Açıkhava konseri öncesi büyük bir moral olduğunu söyledi.
Çok sevilen şarkılarıyla müzik şölenine ortak olan Linet, Ödemiş'te sahne almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Linet, sünnet çocuğu Mehmet Er ve babası Ayhan Er'in karşılıklı zeybek oynamaları için orkestrasından "Harmandalı" çalmalarını istedi. Baba ve oğlun zeybek gösterisi de izleyicilerden büyük alkış adı.

İşadamı Ayhan Er, oğluyla birlikte zeybek oynadı.

Linet'e ve Mustafa Keser'e birer buket çiçek takdim eden ve performanslarından dolayı kutlayan işadamı Ayhan Er, yaptığı konuşmada geceye katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Saray Garden’daki sünnet törenine yaklaşık 2 bin davetli katıldı.

Keser, şarkı ve türküleriyle olduğu kadar esprileriyle de farklı bir performansa imza attı.

Linet’in sevilen parçalarıyla dans edenler arasında işadamı Ayhan Er ve eşi de yer aldı.
 

Başar Uçar

Hiç yorum yok