SON DAKİKA

Operasyonu Kaymakam yönetti “TAVİZ YOK, OPERASYONLAR SÜRECEK!”Son günlerde jandarmanın arka arkaya uyuşturucuyla mücadele operasyonları düzenlediği Kiraz'da bu kez Çayağzı Mahallesi'nde ormanlık alanda izinsiz ekilen 650 kök Hint keneviri ele geçirildi. Kaymakam Mustafa Akgül, ilçede uyuşturucuyla mücadele operasyonlarının aralıksız devam edeceğini vurguladı.

Kiraz Kaymakamı Mustafa Akgül'ün de katıldığı uyuşturucu operasyonunda Çayağzı Mahallesi kırsalındaki ormanlık alanda 500 kök Hint keneviri bulundu. Aynı bölge civarında sürdürülen aramalarda 150 kök Hint keneviri daha bulundu. Toplam 650 kök Hint keneviri ele geçirildi.

Kiraz Kaymakamı Mustafa Akgül'ün yönetiminde İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen operasyon sonrası ele geçirilen yasa dışı bitkileri kimin ektiğinin bulunması için çalışma başlatıldı.

KAYMAKAM AKGÜL'DEN UYARILAR

Kaymakam Mustafa Akgül muhtarlarla geçtiğimiz günlerde yapılan toplantılarda ve konuşmalarında sık sık uyuşturucu konusunun üzerinde dururken hiçbir şekilde taviz verilmeyeceğini ve görülen her alandan men edilmesi için gerekli tüm çalışmaların ve operasyonların aralıksız süreceğini belirtti.
Akgül, kanunların ve yasal çerçevesinde yasal olmayan ve suç sayılan uyuşturucuyu satan, eken, temin eden ve kullananlara yönelik hiçbir şekilde ve konuda taviz vermeyeceklerinin ve hukuki anlamda gerekli cezaların ve yaptırımları uygulandığını ifade etti.

Başar UÇAR

Hiç yorum yok