SON DAKİKA

Oluşum Koleji Tire Kampüsü coşkuyla açıldı

Oluşum Koleji Tire Kampüsü görkemli bir törenle kapılarını açtı.

2013 yılında Ödemiş’te eğitim hayatına merhaba diyen Oluşum Eğitim Kurumları artık Tire'de de hizmet verecek.

Tire kampüsünde yapılan açılış törenine Tire Kaymakamı Dr Hasan Tanrıseven başta olmak üzere Tire protokolünden isimler, veliler ve Tire halkından yoğun katılım oldu.

Gelen konukları kapıda karşılayan kurucu Halise Bıyık, kurucu temsilcileri Duygu Bıyık,Gamze Bıyık ve Bilal Bıyık konuklarla tek tek ilgilendiler.

Açılış kokteyl ile  başlayan gecede konuklar çalan müziklerle keyifli vakit geçirdiler. Yeni döneme bomba gibi bir kadroyla ve en yeni teknolojik materyallerle donatılmış sınıflarda eğitim öğretim vermeye hazırlanan Oluşum Eğitim Kurumları Kurucusu Halise Bıyık açılış konuşmasında 2017-2018 eğitim yılında Tire’de biz de varız dedi.Kurucu Halise Bıyık; “Ticari meta olmaktan uzak, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, kendi ayakları üzerinde durabilen, vatanına ve milletine hayırlı çağdaş öğrenciler yetiştirmeyi hedef edinen Oluşum Eğitim Kurumları tüm Tire halkını okulumuza davet ediyoruz.”dedi.Oluşum Eğitim Kurumları Genel Müdürü İrfan Tuzcu ve Oluşum Tire Şubesi müdürü Seda Şentürk'ün konuşmaları ile devam eden gecede; okul öğretmenlerinin tanıtımının ardından pasta kesilerek eğlenceye start verildi.Hiç yorum yok