SON DAKİKA

Ak Gençlikten Küçük Menderes Havzasına ZiyaretAk Parti il Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Küçük Menderes Havzasında Tire, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ İlçe Gençlik Kollarını Pazar günü ziyaret ettiler.

İl Gençlik Kolları Başkanı Adil Yüksel ve ekibi sabah saat 10:00'da ilk olarak Tire Gençlik Kollarıyla kahvaltıda buluştu.Kahvaltı sonrasında Tire Gençlik Kollarının Muharrem ayı dolayısı ile düzenlediği aşure programına katılarak vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.Tire'den sonra Ödemiş Gençlik Kollarının Ödemiş Saraçoğlu Stadyumu önünde düzenlenen ve Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem'in de katılım gösterdiği aşure programında vatandaşlarla buluşan İl Gençlik Kolları Başkanı Adil Yüksel ''Muharrem ayı vesilesi ile ilçelerimizin düzenlediği aşure programları bizleri bir araya getirdi öncelikle bu güzel etkinliği programlayan başta ilçe gençlik kolları başkanlarıma ve yönetimimize sonsuz teşekkür ediyorum. Aşure birliğin bir olmanın en güzel temsilidir.Bu güzel ayda ve bu güzel aşure programlarında hep birlikte bir araya geliyor aynı kazandan aynı kepçeyle bir ve beraber olarak bu nimeti paylaşıyoruz. Onun içindir ki Muharrem ayı İslam alemi açısından çok büyük önem arz etmektedir. Bir kez daha milletimizin muharrem ayını tebrik ediyorum.''dedi.


Ödemiş'te gerçekleşen programın ardından Kiraz İlçe Teşkilatı ile birlikte Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçına'ın kardeşinin düğününe katılım gösteren İl Gençlik Kolları yönetimi ve ilçe gençlik kolları ekiplerinin son durağı Beydağ oldu.Beydağ ilçesinde teşkilatla buluşan İl Gençlik Kolları Teşkilat mensuplarıyla istişarede bulundular.Bölge koordinatörü Ünal Arı Pazar günü gerçekleşen yoğun program sonrasında ''İl Başkanımız Adil Yüksel ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın bölgemize ziyareti bizleri çok mutlu etti.Pazar günü yapılan programlara katılarak milletimizle bir arada olduk aşurelerimizi dağıtarak, sohbet ettik halkımızın talep ve isteklerini dinledik, teşkilatımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Ziyaretlerimizin ilçe teşkilatlarımıza moral olduğunu biliyoruz bu bağlamda bu programlarımızı sürekli hale getirmeye çalışıyoruz. Bir kez daha İlçe teşkilatlarımıza bu güzel programlar ve verdikleri emek için teşekkür ediyorum.''dedi


Hiç yorum yok