SON DAKİKA

“Ödemişli esnaf resmi işlerle zaman kaybetmeyecek”Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Esnaf Odası Başkan Adayı Mehmet Şaban Bozkan, 7/24 Alo Oda Hattı ile esnafın zor durumlarda yanında olmalarının yanı sıra esnafın resmi kurumlardaki işlemlerini takip edeceklerini söyledi.Ekibiyle birlikte Ödemiş’in dört bir yanında projelerini esnaflarla paylaşmaya devam eden Bozkan, esnafa yardımcı olmak için resmi kurumlardaki işlemlerini takip edeceklerini açıkladı.

Projeleriyle esnafın yanında olan ve esnafın işini kolaylaştıran bir oda yapısı kazandıracaklarını kaydeden Bozkan, “Oda üyelerimizin Belediye, İlçe Tarım, TAPDK, SGK, Vergi Dairesi ve benzeri resmi kurumlardaki iş ve işlemlerini üyelerimiz adına yerine getireceğiz.


Esnafımız birçok işlemi işletmesinden ayrılmadan yerine getirmiş olacak. Zaman kaybının önüne geçilecek. Ayrıca oda üyelerimizin işyeri açma ruhsatı, kapasite artışı ve proje hazırlanması konularında uzman ekibimizle (Gıda Mühendisi, Makine Mühendisi, Kimya Mühendisi) ücretsiz hizmet sunacağız. Projelerimizi birer birer hayata geçirdiğimizde esnafının daima yanında olan, hakkını koruyan, işini kolaylaştıran bir oda yapısına bürüneceğiz. Bunu yapabilecek bilgi ve birikime sahibiz” dedi.

Hiç yorum yok