SON DAKİKA

Ödemiş'te ve Türkiye'de bir ilki başardıPazar günü gerçekleşen Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Esnaf ve Sanatkarlar Odasının seçimleri sonucu yeni başkan N.Hülya Çavuş oldu.

Yıllardır Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Esnaf ve Sanatkarlar Odasının genel sekreterliğini yürüten N.Hülya Çavuş zorlu seçimi kazanarak Ödemiş'in ilk kadın oda başkanı olurken, Türkiye genelindeki gıda odalarında da ilk kadın başkan olma unvanını elde etti.

4 adayın kıyasıya yarıştığı seçim 21.01.2018 Pazar günü Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti.Sabah erken saatlerde başlayan seçim yarışında adaylar Şaban Bozkan, Orhan Şengül, Fatih Kök ve N.Hülya Çavuş idi.1556 geçerli oyun sayıldığı seçimlerde

Şaban Bozkan: 83
Orhan Şengül: 482
Fatih Kök : 487
HN.Hülya Çavuş: 504 aldı.

Ekibi ile birlikte yoğun bir seçim çalışması gerçekleştiren ve aynı zamanda Türkiye genelinde ki gıda odaları içerisinde de ilk kadın başkan ünvanını kazanmış olan Hülya Çavuş, seçim sonrasında "Bugün buraya gelerek kongremize katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Kongremiz üyelerimize ilçemize, ilimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Hiç yorum yok