SON DAKİKA

Ödemişspor’dan coşkulu gece!


Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk yolunda ilerleyen Ödemişspor’un düzenlediği dayanışma gecesi ilçeyi Ahrandı Restoran’da bir araya getirdi.


BAL 8. Grup’ta liderliğini sürdüren Ödemişspor’da dayanışma gecesi coşkulu geçti. Ödemiş Belediyesi Ahrandı Restoran’da düzenlenen organizasyona Ödemiş’teki resmi kurumların daire amirleri, meslek odalarının ve birliklerin başkan ve temsilcileri, işadamları, ilçedeki taraftar derneklerinin başkan ve temsilcileri ile Çamlık Tayfa grubu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.


Şampiyonluk hedefine doğru emin adımlarla ilerlediklerini, Ödemiş’in yeniden profesyonel liglere dönmesi için mücadele ettiklerini belirten Ödemişspor Futbol Şube Sorumlusu Ufuk Kızıler, “Sizlerin de desteğiyle Ödemiş’i layık olduğu 3. Lig’e taşımak istiyoruz. 130 bini aşkın nüfusuyla büyük bir şehir olan Ödemiş’e profesyonel ligler yakışır. Şampiyonluk için önümüzde 9 maç var. Bu 9 maçta herkesin desteğine ihtiyacımız var. Tüm Ödemiş halkının desteğiyle bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz. Destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi


“3. LİG’E YÜKSELECEĞİZ”

“Bu sezon 3. Lig’e yükseleceğiz” diyen Ödemişspor Teknik Direktörü Serol Emlek de “Başarı hepimizin olacak. Ben hep Ödemiş’te şampiyonluk yaşayacağıma inandım, hep söyledim. Takımımız bunu başarabilecek güçte. Taraftarımızla, camiamızla el ele verip şampiyon olacağız. Elbette bu yolculukta herkesin desteğine ihtiyacımız var. İnanalım, hep birlikte kenetlenelim” diye konuştu.


Ses sanatçısı Gözde Demirbilek’in şarkılarıyla müzik ziyafetine dönüşen gecede Küçük Menderes Sulama Birliği Başkanı Özay Kaptan da Ödemişspor’un bundan sonraki en zorlu deplasmanında kulübün her türlü ihtiyacını karşılayacaklarını açıkladı. Başkan Özay Kaptan, “Ödemişspor hepimizin takımı. Ödemişspor’un başarısıyla hep beraber seviniyoruz. Bundan sonra da başarılarımızın devamını diliyoruz” dedi. Kaptan’ın konuşması da büyük alkış aldı.


Çamlık Tayfa üyeleri tezahüratlarıyla restoranı coştururken Ahrandı Restoran, gece boyunca “Şampiyon Ödemiş” sesleri ile inledi.
Hiç yorum yok