SON DAKİKA

Ödemişspor 3. Lig'e hazırlanıyorÖdemişspor, Serik Belediyespor ile oynayacağı 3. Lig'e yükselme maçının hazırlıklarını giderek artan bir tempoyla sürdürüyor.

Teknik direktör Serol Emlek yönetiminde Ormancı Ertuğrul Özdemir Tesisleri'nde final maçı için çalışan Kırmızı-Lacivertliler'de antrenmanlara neşe hakim olurken çalışmalar sıkı bir tempoda geçiyor.

Sıcak havada gerçekleşen antrenman öncesi Ödemişspor'un Saraçoğlu'ndaki maçlarda yedek kulübesinin hemen yanında takımını yalnız bırakmayan taraftar Kenan Otçiken futbolculara ve teknik ekibe hitaben bir konuşma yaptı. Serik maçından zaferle ayrılacaklarını belirten Otçiken, "Pazar günü bizi çok sevindirdiniz. Şimdi önümüzde bir final daha var. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bu şehir sizlere güveniyor" dedi.

Sakatlığı sebebiyle İstanbul'da tedavisi süren kaleci Alper Piliç dışında tam kadro çalışan Kırmızı-Lacivertliler'in oldukça hırslı geçerken teknik patron Serol Emlek, "Önümüzde bir maç var ikincisi yok. Böyle bir anlayışla hazırlanıyoruz. Ödemişspor şartlar ne olursa olsun kazanmak için sonuna kadar mücadele edecek. Ödemiş'e kupayla dönmek istiyoruz. Tüm kentin kenetlenmesi ve bizim yanımızda olması ile bunu sağlayacağız" dedi.

Öte yandan Ödemişspor-Serik Belediyespor maçının oynanacağı yer ve kesin tarih 13 Nisan Cuma günü saat 17.30'da Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanacak. Ödemişspor'dan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, "Ödemişsporumuzun, Antalya Serik Belediyespor ile karşılaşacağı play-off final maçının oynanacağı şehir ve tarih, 13 Nisan Cuma günü saat 17.30'da Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklanacaktır.

TFF tarafından belirlenen takvime göre 1. Kademe play-off karşılaşmaları 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacaktır. Kulübümüze play-off maçıyla ilgili ulaşan tüm resmi bilgiler en kısa sürede değerli Ödemişsporlularla paylaşılacaktır" denildi.

Hiç yorum yok