SON DAKİKA

Ödemiş'te 12. Adam maç saatini bekliyor23 yıl sonra 3. Lig'e çok yaklaşan Ödemişspor'da taraftarlar heyecan içinde pazar günkü final maçını bekliyor. Pazar sabahı Muğla'ya akın etmeye hazırlanan taraftarlar, 3. Lig hasretinin bu yıl biteceğini belirtiyorlar.

Pazar sabahı saat 09.30'da eski otogarda buluşacak Ödemişli taraftarlar, Muğla Atatürk Stadı'nı Kırmızı-Lacivert renklere boyamak için kolları sıvadı. Büyük bir kafile ile Muğla'daki finale hareket edecek Ödemişspor taraftarı Kırmızı tişörtlerle maç boyunca takımlarını destekleyecek.
22 Nisan Pazar gününün Ödemiş tarihinde ayrı bir sayfa olacağını belirten Ödemişspor sevdalılarından Hüseyin Şendurur, taraftarın finale hazır olduğunu belirtti.

Şendurur, "O sene bu sene diyerek çıktığımız bu yolda takımımız taraftarımızın da büyük desteğiyle ilk etabı alnının akıyla şampiyon tamamladı. Şimdi son bir galibiyet daha almamız gerekiyor. Pazar günü o galibiyeti de alacağımıza inanıyoruz. Ödemişspor taraftarı takımımıza inanıyor güveniyor. Futbolcularımız sahada terlerinin son damlasına kadar biz de tribünde ses tellerimizin son gücüne kadar mücadele edip o kupayı ilçemize getireceğiz. Çamlık Tayfamız ile genci yaşlısı tüm taraftarlarımız ile kenetlenerek Muğla'ya akın edeceğiz. Herkes maça gitmek istiyor, Ödemiş'te herkes maç gününü konuşuyor. 23 yıl sonra tarihi bir noktadayız. Tüm kamu kurumlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, iş dünyamızla bir bütün olarak takımımızı desteklememiz gerekiyor. Herkesi pazar günü Muğla'ya bekliyoruz. Bayraklarımızla, formalarımızla, atkılarımızla, kırmızı tişörtlerimizle Muğla Atatürk Stadı'nda şampiyonluğa ne kadar inandığımızı cümle aleme gösterelim" dedi.

Hiç yorum yok