SON DAKİKA

Ödemiş istikametine ilerleyen traktör ikiye bölündü


Tire-Gökçen karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir traktör ortadan ikiye ayrıldı. Kaza yeri savaş alanına döndü.

Tire’de önceki akşam meydana gelen trafik kazasında otomobil ve traktör çarpıştı. Tire-Gökçen karayolunda meydana gelen trafik kazasında kazaya karışan traktör ortadan ikiye bölündü.

Büyük Tire gazetesinin haberine göre; Tire istikametinden Ödemiş istikametine doğru ilerlemekte olan Oğulcan B.(23) yönetimindeki “06 FV 7319” plakalı otomobil ile Peşrefli köy merkezinden, ovadaki tarlaya gitmek üzere köy yolundan asfalta çıkan Osman D.(53) yönetimindeki “35 DE 897” plakalı traktör Tire-Gökçen asfaltının Peşrefli köyü yolu ayrımında şiddetli bir şekilde çarpışarak kaza yaptılar.

Akşam saat 20:00 sıralarında meydana gelen kazaya dikkatsizlik ve hızın sebep iddia edildi. Traktörün çarpışmanın şiddeti ile ortadan ikiye ayrıldığı, her iki aracın da ciddi hasar gördüğü, olay yerini savaş alanına çeviren kazada sadece otomobilde yolcu olarak bulunan ismi öğrenilemeyen genç kadın bacağından yaralandı. Ambulansla Tire Devlet Hastanesine kaldırılan genç kadının bacağında kırıklar olduğu öğrenildi. Tire Jandarması olay yerinde güvenlik önlemlerini aldıktan sonra, gerekli incelemelerde bulunarak rapor tuttu ve soruşturma başlattı.

Kaynak:Büyük Tire

Hiç yorum yok