SON DAKİKA

Ödemiş’in çehresi değişiyor

Ödemiş’in çehresini değiştirmek adına İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinasyonunda merkez ve merkez dışı mahallelerde çevre düzenlemesi asfalt yenileme kaldırım parke yenileme ve yama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kentin merkez Cumhuriyet, Zafer, Süleyman Demirel gibi büyük mahalleri başta olmak üzere 99 mahalleye hizmet götüren Büyükşehir Belediyesi bölgede ekiplerin sayısını artırdı.Çalışmaları yerinde denetleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener çalışmaların aralıksız süreceğini kaydetti.

Şener, "İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak Ödemiş merkez mahallelerimiz ve merkez dışı toplam 99 mahallemize sorumluluğumuz içinde her alanda hizmet götürüyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş. Ekiplerimiz Ödemiş'te Cumhuriyet, Zafer, Süleyman Demirel mahallelerimizde de çevre düzenlemesi, kaldırım ve asfalt yama bakımlarını yapıyor. Şehrin en işlek caddelerinden biri olan Şehit Özpolat Caddesinde de baştan sona yenileme çalışmalarımız başladı. Çalışmalar kısa sürede sona ererek kentimizin daha nezih bir görünüme kavuşacaktır. Ekiplerimiz de görev alan tüm mesai arkadaşlarımı da kolaylıklar diliyorum" dedi.


Hiç yorum yok