SON DAKİKA

Ödemiş'te Halk MEYDANLARA SIĞMADICumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde Ödemiş Hükümet Meydanı’nda gerçekleştirdiği mitingde halk meydanlara sığmadı.

Yaklaşık 20 bin kişinin katılımı ile miting alanı olan Ödemiş Hükümet Meydanı’na sığamayan vatandaşların oluşturduğu kalabalık caddelere taşınca Saraçoğlu ve Mithatpaşa Caddeleri de adeta miting alanına dahil olmuş oldu.

Oldukça coşkulu bir kalabalığa seslenen Cumhurbaşkanı adayı İnce, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim bildirgesinde yer alan seçim vaatlerini sıralarken, özellikle tarım, teknoloji ve eğitim konularına ağırlık verdi.

Sıcak hava ve kalabalığın etkisiyle fenalık geçiren vatandaşlarla da tek tek ilgilenen Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sert bir dille eleştirdi.
Herhangi bir güvenlik ihlali veya taşkınlığın yaşanmadığı miting yaklaşık 1 saat sürdü. Mitingin tamamlanmasının ardından Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Ödemiş halkını selamlayarak miting programında yer alan diğer ilçelere doğru yola çıktı.

Ayrıntıları paylaşmaya devam edeceğiz...

Ali Tutku KAYTARAN

CEPHE TV'DE İZLE

Hiç yorum yok