SON DAKİKA

Ödemiş’te hayvan damına operasyonÖdemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri ödemiş merkezde bulunan hayvan damına baskın yaparak, bir kişiyi gözaltına aldı.

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde;Hürriyet Mahallesinde bulunan bir hayvan damının bahçe kısmında hint kenevir bitkisi yetiştirildiği ihbarının gelmesi üzerine bahse konu adres çevresinde gerekli tertibat alınarak yapılan baskında, M.D.(42) isimli şahıs tarafından yetiştirilen boyları 100 cm. – 150 cm. arasında toplam 98 kök hint kenevir bitkisi ile ayrıca kurutulmaya bırakılmış 13. gr. hint kenevir bitkisi ele geçirildi.

Adı geçen şüpheli M.D. isimli şahsa yaptırılan tahlillerin de pozitif çıkması sonucu Kullanmak için Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan ve 2313 Sayılı Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanuna Muhalefet suçlarından işlem yapıldı.Soruşturma devam ediyor.

Hiç yorum yok