SON DAKİKA

1 milyon kişinin takip ettiği ÖDEMİŞLİ KİM?


İzmir’e bağlı uzak ilçeler arasında en kalabalık nüfusa sahip ilçe olan Ödemiş’in 132 bin kişilik nüfusunun 7 katından fazla takipçisi olan Ödemişli genç yazar ve müzisyen Ata Benli,  şöhret basamaklarını birer birer tırmanıyor. 

Benli’nin Twitter ağı üzerinde an itibarı ile 978 bin takipçisi bulunuyor. Bu rakam Ata Benli’nin de memleketi olan Ödemiş’in nüfusunun tam 7.4 katına tekabül ediyor.

Başarılı bir yazarlık kariyerine sahip olan ve uzun süredir müzik ile ilgilenen Ata Benli; O Ses Türkiye sahnesinden aşina olduğumuz Aşkın Bozkurt ile birlikte hayat verdikleri “Baktın Ardına” isimli single çalışması ile listelerde hızla yükselmeye devam ediyor.

Cephe Gazetesi’ne özel demeç veren Ata Benli: “Ben bir Ödemişliyim. Sık aralıklarla ve neredeyse her yaz Ödemiş’e gelip memleketimde vakit geçirmekten keyif alıyorum. Aile soy ismimiz Burgazlıoğlu. Akrabalarım halen Ödemiş’te hayvancılık ile uğraşmaktalar. Yakın bir zaman içerisinde Gölcük’te bir butik otel inşa etme fikrimiz var. Bu vesileyle Ödemiş’te daha sık aralıklarla bulunabileceğim. Tüm hemşehrilerime gazeteniz aracılığı ile sevgilerimi ve selamlarımı iletiyorum” şeklinde konuştu.

Ata Benli ile Aşkın Bozkurt’un birlikte hayat verdikleri ve listelerde hızla yükselen parçaları  “Baktın Ardına”yı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Aşkın Bozkurt feat. Ata Benli - Baktın Ardına : https://www.youtube.com/watch?v=2uAcjLdVIYs
Ata Benli Twitter: https://twitter.com/atabenli

Haber: Ali Tutku KAYTARAN

Hiç yorum yok