SON DAKİKA

Delibalta'dan TEŞEKKÜR MESAJI


Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin sonuçlanmasıyla ile ilgili olarak Adalet ve Kalkınma Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta yayınladığı mesaj ile partisine oy veren seçmenlere teşekkür etti.Delibalta'nın teşekkür mesajında şu ifadeler yer aldı:

'' Bir milat niteliği taşıyan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri Bölgemizde ve tüm yurtta olgunluk içerisinde ve adeta şölen havasında geçmiştir. Özellikle teşkilatımızın her kademesinde yaşanan özveri ve görev aşkı seçimlerde başarıyı getirmiştir."

"Herkesi kucaklayarak başarı elde ettik"

"Yeni yönetim olmamıza karşın geçmişten bugüne partimizde görev almış eski başkanlarımızdan tutun da meclis üyelerimize kadar herkesi kucaklayarak bu başarıyı elde ettik. Dokunmadık omuz, sıkmadık el bırakmadık. Artık Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde zor bir virajı aştık. Ülkemiz daha hızlı kararların alındığı ve 2023 vizyonunu ortaya koyacak yeni parlamenter sistemiyle geleceğe emin adımlarla yürüyecektir.""2019 yerel seçimlerinden de alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum"

"Diğer yandan seçim çalışmalarımız esnasında bizi yalnız bırakmayan İl Başkanımız Aydın Şengül ve Milletvekili adaylarımıza, parti içinde görev alan tüm teşkilat üyelerimize ve bizi yakından takip eden basın mensuplarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah yine birlik ve beraberlik içerinde 2019 yerel seçimlerinden de alnımızın akıyla çıkacağımıza gönülden inanıyorum."

Özlem Yamantürk
Hiç yorum yok