SON DAKİKA

Eski sevgili dehşet saçtıKız arkadaşıyla barışmaya gittiği evde genç kızın annesini öldürdü babasını da ağır yaraladı.

Torbalı Ayrancılar’da da kız arkadaşıyla problemli olan 19 yaşındaki Yusuf Can Ö. konuşmak için Merve Y’nin evine gitti. Konuşma kısa bir süre sonra tartışmaya döndü. Tartışmanın büyümesinin ardından olay yerinde bulunan bıçağı alan Yusuf Can Ö. genç kızın annesi Fadime Y.'yi göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Baba Fahri Y.'yi ise yine göğsünden yaraladı. Fahri Y., ambulansla, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.
Olay sonrası Ayrancılar Jandarma Karakol Komutanlığına teslim olan Yusufcan Ö. gözaltına alındı. Yusufcan Ö.'nin ifadesinde, Ben özür dilemek için sevgilimin evine gittim. Annesi 'Kızımı neden üzdün' diyerek burada bana tokat attı. Babası da yumruk atınca deliye döndüm. Evde bulduğum bıçakla önce sevgilimin annesini ardından da babasını bıçakladım dediği öğrenildi.

Jandarmadaki sorgusunun ardından adliyeye getirilen zanlı, basın mensuplarının “Pişman mısınız?” sorusuna “Bir şey yapmadım ki” diye yanıt verdi.

Hiç yorum yok