SON DAKİKA

Kaymakçı’da geniş katılımlı iftar sofrası kurulduÖdemiş Belediyesi, hayırseverlerin katkılarıyla düzenlediği iftar etkinliklerini sürdürüyor. Hafta sonu Kaymakçı ve Çaylı mahallelerinde kurulan sofralara vatandaşlar geniş katılım gösterdi. 

Ödemiş Belediyesi tarafından açıklanan rakama göre Kaymakçı Mahallesi’nde  yaklaşık bin beşyüz kişinin katıldığı iftar sofrası kuruldu.

Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak,Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, eşi Nevin Badem, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Güler, meclis üyeleri,AK Parti İzmir ikinci bölge milletvekili adayı Musa Çevik, MHP İzmir ikinci bölge milletvekili adayı Ceyhun Kınlı, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar öncesinde Belediye Başkanı Mahmut Badem, katılımcılarla görüşerek, vatandaşların ramazanını kutladı.Belediye tarafından düzenlenen Ramazan eğlenceleri çocuklar kadar yetişkinler tarafından da beğeni ile izlendi.

Evde Sağlık Hizmeti İftarda Sofrasında Hizmet Verdi 

Ödemiş Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Hİzmeti ekipleri iftar öncesi ve sonrası vatandaşların tansiyon, şeker ölçümü ve nabız kontrollerini yaptı.

Özlem YAMANTÜRKHiç yorum yok