SON DAKİKA

Kazada ölen Ödemişli gencin ACI HİKAYESİÖdemiş'te traktörün altında kalarak hayatını kaybeden Ödemişli genç Ahmet Görgün'ün acı hikayesi yürekleri yaktı.

Geçtiğimiz Pazar günü Ödemiş Türkönü Mahallesi, Kısık mevkiinde yaptığı ani manevra nedeniyle ters dönen traktörün altında kalarak can veren 20 yaşındaki Ahmet Görgün sevenlerinin ve tüm Ödemişlilerin yüreğini yaktı.
Talihsiz genç Ahmet Görgün'ün babasının bundan 16 yıl önce yani Görgün 4 yaşında iken aynı yolda, hatta gencin kaza yaptığı yere 2 km mesafede kaza yaparak aynı şekilde hayatını kaybettiği öğrenildi.Ailesinin tek çocuğu olan Ahmet'in babası vefat ettikten sonra annesinin Bandırmaya yerleştiği, Ahmet Görgün'ün babaannesi ile birlikte yaşadığı bilgisi edinildi.


Pazar günü yaşanan feci olaydan sonra İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderilen cenaze bugün aileye teslim edildi.Cenazenin nereye gömüleceği konusunda anne ve babaanne arasında tartışma çıktığı ve olaya Jandarmanın müdahale ettiği iddia edilirken, cenazenin Ahmet Görgün'ün annesinin yaşadığı Bandırma'da toprağa verileceği öğrenildi.
Hiç yorum yok