SON DAKİKA

Lazer epilasyonda kolları yandı


Seferihisar’dan Torbalı’ya lazer epilasyon tedavisi için gelen Pınar Aktaş’ın kolları yanlış müdahale sonucunda zarar gördü.

Torbalı’da kısa süre önce açılan bir güzellik merkezinde yaşanan olayda bir vatandaşın kolları yandı. Seferihisar’dan Torbalı’ya lazer epilasyon tedavisi için gelen Pınar Aktai işlem görmeye başladıktan sonra önceleri kızarıklık sanılan yanıklar daha sonra ciltte lekelere neden oldu. 1,300 lira karşılığında özel bir güzellik merkezi ile anlaştığını ifade eden Pınar Aktaş’ın iddiaya göre henüz ilk kol seansında kolları yandı. Hemen Torbalı Cumhuriyet Başsavcılığına şikâyette bulunan Aktaş’ın raporlarının tamamlatması istendi.
Bunun için Torbalı Devlet Hastanesi’ne giden Aktaş’a ‘izlerin kalıcı olabilir’ dendi. Plastik Cerrahisine sevk edilen Aktaş, ücretinin iadesi için de kurumdan herhangi bir çağrı almadı. Şimdi dava açmaya hazırlanan Aktaş, yaşadığı sorunun başkasının da yaşamaması için açıklamalarda bulundu. Kendisine seans uygulayan kişinin alanında uzman olmadığını da iddia eden genç kadın, “Geçtiğimiz pazartesi günü kol seansına başladık. Çok acı duydum. Başta kızarıklıklar oluştu. Seansı uygulayan kişi ‘yarına bir şey kalmaz’ dedi. Ancak ertesi gün izler belirginleşti. Şimdi sokağa çıkamaz hale geldim. Firma ile görüştüğümde ‘Çalışana kızdık’ denildi. Böyle bir şey olabilir mi? şikâyetçi olacağım” dedi.

Kaynak:Torbalı Güncel

Hiç yorum yok