SON DAKİKA

ÖDEMİŞ TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURDU! Ama Nasıl?


Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Denizli'deki mitinginde ilginç anlar yaşandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının bir bölümünde 'Ödemiş seninle gurur duyuyor' sloganları yükseldi. Yaşanan bu ilginç olay, farklı illerden taşıma yapılarak alanların doldurulduğu yorumlarına neden oldu.

Atılan sloganlar üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, kalabalığa ‘Bak bu işler çalışma işi. Şimdi biz İzmir’de değiliz. Neredeyiz? sorusunu yöneltti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uyarısını dikkate almayan kalabalık uzun süre ‘Ödemiş seninle gurur duyuyor’ şeklinde slogan atmaya devam etti.

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan kalabalığa dönerek ‘Ya arkadaşlar Denizli’de de mi Ödemiş var? Bunu ben şimdi Sayın Başbakan'a söylerim, o size gereğini halleder inşallah’ diyerek konuşmasına devam etti.

Miting alanında yaşanan bu olayın akabinde, sosyal medya üzerinde illere farklı illerden taşıma yapılarak alanların doldurulduğu yorumları yapılırken, Ödemiş Twitter TT (Trend Topic) listesinde Türkiye genelinde 8. sıradan kendisine yer bularak gündeme oturdu.Ali Tutku KAYTARAN

CEPHE TV'DE İZLEHiç yorum yok