SON DAKİKA

Ödemiş’te önce DARP sonra GASP ETTİLER


Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan ihbarı değerlendiren güvenlik güçleri akıl almaz bir olayla karşı karşıya geldi.

Emniyetten yapılan açıklamaya göre; “M.S.(24), K.Ç.(22), H.Y.(19) isimli şahıslar Ahrandı Tepesindeki seyirlik alanda araç içerisinde iken, daha önceden orada bulunan bir araçtaki iki şahıs kendilerine sataşmış ve sonrasında bu şahıslardan E.Ç.(31) isimli şüpheli şahıs yanlarına gelerek, H.Y.’yi darp etmiş ve ve H.Y.’nin 60 tl parasını almış. Araçtaki diğer şüpheli şahıs olan O.B.(25) ise M.S.’nin elinde bulunan kredi kartını görmesi üzerine, M.S.’yi yanına alarak bir bankanın ATM’sinden 1000 TL. para çektirmiş ve bu parayı almıştır. Daha sonra tekrar Ahrandı Tepesine çıkmak için yol aldıkları esnada M.S. bir fırsat bularak şüpheli O.B. isimli şahsın elinden kaçarak kurtulmuştur.”

“O.B. isimli şüpheli İlçemiz Saraçoğlu Caddesinde ekipler tarafından yakalanmıştır. E.Ç. isimli şüpheli şahsın K.Ç.’yi ve H.Y.’yi zorla Kuşadası istikametine doğru götürdüğünün tespit edilmesi üzerine Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçilerek adı geçen şüpheli şahsın da yakalanması sağlanmıştır.”

“O.B. ve E.Ç. isimli şüpheli şahıslar gözaltına alınarak, haklarında Yağma(Gasp), Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Tehdit suçlarıyla birlikte Trafik Güvenliğini Tehlikeye Düşürme suçundan da ayrıca işlemler yapılarak çıkarıldıkları adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.” denildi.

Hiç yorum yok