SON DAKİKA

Alkol şişede durduğu gibi durmadı! POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ!

Tayfun Yaşar (27)

Önceden husumetli olduğu arkadaşıyla önce içki içti, sonra da pompalı tüfekle öldürdü.


Tire'nin Dündarlı Köyünde, 27 yaşındaki Tayfun Yaşar, daha önceden arasında husumet bulunan Gökhan Dal tarafından pompalı tüfekle öldürüldü.

Tire'ye bağlı kırsal Dündarlı Mahallesinde saat 02.00 sıralarında Tayfun Yaşar ile Gökhan Dal, köy meydanında içki içmeye başladılar. İçkinin de etkisiyle tartışmaya başlayan gençler arasında itiş kakış ve ağız münakaşası yaşandı.Araya giren köylüler gençleri ayırarak Gökhan Dal’ı olay yerinden uzaklaştırdılar. Bir süre sonra bu kez elinde pompalı tüfekle olay yerine gelen Gökhan Dal, alkolün de etkisiyle olay yerinde aldığı alkolün sarhoşluğuyla sızıp kalan Tayfun Yaşar'a kurşun yağdırdı.

Silah seslerini duyan köylüler köy meydanında kanlar içinde yatan Tayfun Yaşar'ı görünce hemen 112 ekiplerine haber verdiler. Tayfun Yaşar'ı ambulansı beklemeyerek kendi imkânlarıyla hastaneye götürmeye çalışan köylüler, yolda karşılaştıkları 112 sağlık ekiplerine Tayfun Yaşar'ı teslim ettiler.Fakat 27 yaşındaki Tayfun Yaşar ambulans ve Tire Devlet Hastanesindeki doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılmadı.

Tire Jandarma Komutanlığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında olay yerinde yapılan incelemelerin ardından savcıya bilgi verildi.

Hastane morgunda savcının yapmış olduğu ön inceleme sonrası Tayfun Yaşarın cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
 ANKETE KATIL

Faruk ÇARK

Hiç yorum yok