SON DAKİKA

Badem Ailesinin en mutlu günüÖdemiş Belediye Başkanı Mahmut Bademin torunu Mahmut Efe, düzenlenen görkemli törenle sünnet oldu.

Hafta sonu Ödemiş Saray Garden Düğün salonunda yapılan törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Milletvekili Mahmut Attila Kaya, Yaşar Kırkpınar, İzmir AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül, AK Parti Eski İl Başkanı Ömer Cihat Akay, önceki dönem milletvekilli Ali Aşlık, Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Celal Tekin, Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Mert Gümüşay, önceki dönem Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Torbalı Belediye Başkanı Yaşar Görmez, Ödemiş CHP İlçe yönetim kurulu ve belediye meclis üyeleri, MHP İlçe Başkanı İsmail Poyraz ve yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu başkanları, Ödemişli Türkücü Bediha Akartürk ve çok sayıda davetli katıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem eşi Nevin Badem, oğlu Serdar ve gelini Meral Badem ile birlikte sünnet törenine gelen misafirleri kapıda karşıladı.

Mahmut Efe annesi Meral Badem ve babası Serdar Badem ile birlikte sünnet törenin açılışı yaparak konuklara hoş geldiniz dedi. Badem çifti oğulları Mahmut Efe ile birlikte Zeybek oyunun en güzel örneklerini sergilerken, konuklar tarafından ayakta alkışlandı.

Badem ailesinin açılış dansının ardından konuklara kendilerini piste atarak eğlencenin tadını çıkardı. Defne Folklor Kültür ve Sanat Derneği ekibinin hazırladığı zeybek gösterileri ise misafirlerden tam not aldı. Gece Ödemişli Türkücü Bediha Akartük ün seslendirdiği birbirinden güzel türkülerle devam etti. Akartürk ün hareketli türkülerine misafirler de oyunlarıyla eşlik ettiler.
Badem ailesinin sünnet eğlencesi gece geç saatlere kadar devam etti.
Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem; "Bizleri kırmayarak bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederim" dedi.
Hiç yorum yok