SON DAKİKA

Kanlı ay tutulması BURÇLARI nasıl etkileyecek?


Dolunaylar bedensel ve ruhsal daha hassas olduğumuz, dışsal ve içsel önemli farkındalıklar ve dönüşümler yaşayabileceğimiz süreçlerdir. Bu süper kanlı mavi ay tutulması da Aslan burcunda oluyor. Dolunayda güçlenen ateş enerjisi özgüvenimizi, yaratıcılığımızı, enerji, coşku ve motivasyonumuzu yükseltirken, kişisel isteklerimizde bencil, gururlu ve inatçı davranışlara yol açabilir.

AY TUTULMASININ AŞK HAYATINA ETKİSİ : Aslan aşk ve sevgi ile çok ilgilidir, Neptün burada da sizi aşırı duygusal, romantik yapabilir. Sevgilinizin sizi yeterince sevmediğini ya da hayal ettiğiniz aşka bir türlü kavuşamadığınızı düşünüp melankolik ve depresif takılabilirsiniz. Bazılarınız için tüm gerçekleri ortaya çıkaran aydınlatan bu dolunay aldatıldığınızı öğrenmenize ve bir aşkın bitmesine de neden olabilir.BURÇLARI NASIL ETKİLECEK?

Peki bu tutulmanın burçlara etkileri nasıl olacak? Uzman Astrolog Aygül Aydın kanlı ay tutulmasının burçlara etkilerini açıkladı...

KOÇ BURCU:
Bu tutulma ile birlikte sosyal çevre iletişimlerinizde bazı aksaklıklar yaşayabileceğiniz gözükmektedir. Dostlarınızın hayatını ilgilendiren konularda daha empatili davranarak onlara yardımcı olmanız gereken süreçler başlayabilir. Aynı zamanda toplum içerisinde duruşunuzu değiştirmek isteyebilir ve kendinize yeni bir takım aktiviteler ve işinizle ilgili önemli ilerlemeye kaydedecek kazanımları edinmek isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU:
Kariyerinizi ilgilendiren konularla daha fazla ilgilenmeniz ve mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Herhangi bir işte çalışan boğa burçları için kendilerini göstermeleri gereken önemli bir sürece giriyor olabilirler.

İKİZLER BURCU:Sevgili ikizler bu sefer sizlere yaşamınıza her zaman baktığınız pencereden değil farklı bir pencereden bakmanızı önereceğim ve kendinizi bazı alanlarda değiştirmenizi tavsiye edeceğim. Zira her zaman yaptığınız şeyleri yaparak farklı bir sonuca ulaşamazsınız.

YENGEÇ BURCU:
Yaşanacak olan ay tutulması sizlere maddi konularla ilgili belirli bir sonuçlanma getirebilir ancak bunun yanı sıra yöneticileriniz ile olan ilişkilerinizi de düzene sokmanız gerektiğini de hissettirebilir. Zira bazı konularda fazlasıyla fedakârlık yaptığınızı düşünüyor ve bunun karşılığında aldıklarınızı yeterli görmüyorsanız bu noktada işinizi değiştirmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU:
Bu tutulma ile beraber toplum içindeki duruşunuz gerek çalışma arkadaşlarınız gerek sosyal ortamdaki ilişkileriniz açısından son derece dengeleyici bir takım unsurlar yaşamınıza girebilir. Aynı zamanda yaşamınızdan birilerinin çıktığını görürken kendinize heyecan ve şevk verecek başka kişilerin de yaşamınıza dahil olduğunu görebilirsiniz.

BAŞAK BURCU:Bu tutulma ile birlikte hem kişisel hem de aile bireyleri olarak maddi durumlarla ilgili bir takım beklenmedik durumlarla karşılaşabilir ve kendinizi yeni hayat şartlarına alıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Şimdiye kadar yürütmüş olduğunuz bazı planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir.

TERAZİ BURCU:
Ay tutulması sizlere bir takım kararlar verme zamanının geldiği yönünde uyarılar yapmakta. Nitekim aşk ta ve sosyal ilişkilerde nihai sona doğru yaklaşırken bir yandan da eskimeye yüz tutmuş ve köhneleşmiş kısacası verim alamadığınız ilişkilerde artık sona doğru geldiğinizi hissederek tüm dengeleri ortadan kaldırıyor ve yeniden kuruyor olacaksınız.

AKREP BURCU:
Aileniz ve kariyerinizle ilgili bazı konularda önemli bir başlangıç veya bir değişime gitmek durumunda kalabileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili devam eden sorunlar bu tutulma ile birlikte çözüme kavuşabilir ve hayatınızda belli bir netlik sağlanabilir. Aile ile ilgili durumlar ile de söyleyebileceğimiz farklı iki seçenek arasında kalabilir ve bunlardan birini seçmeniz istenebilir.

YAY BURCU:Duygularınızı baskı altına aldığı için ay tutulması ile birlikte kendinizi içsel anlamda daha fazla sorguya çekeceğiniz ve ilişkilerinizi adeta titizlikle mercek altında inceleyeceğiniz kadersel süreçlerin içinden geçiyor olacaksınız. Bu tutulma esnasında alacağınız kararlar önünüzdeki 8 yıllık bir döngüde etkili olacaktır.

OĞLAK BURCU:
Bu ay tutulması ile birlikte yaşamınızda dengelemeyi çok istediğiniz finansal kaynaklarınız artık tam olarak rayına girecek gibi gözükmektedir. Zira krediler, borçlar finansal ve hukuki konular, miras, vergi nafaka gibi bu tarz gelir sağlayan konular yardımıyla hayatınıza yeni bir sayfa açabilir ve rotanızı güzel günlere doğru çevirebilirsiniz.

KOVA BURCU:
Sizin burcunuzda yaşanacak olan bu ay tutulması ile birlikte duygusal bazı zorlanmalar yaşayabilir kendinizi yalnız bırakmak isteyebilirsiniz. Gökyüzü adeta sizlere kişilerin gerçek yüzlerini gösterecek olaylar yaşatmakta kararlı. Yaşadığınız bazı durumlar sizlere bu kişiyi hiç de tanıyamamışım dedirtecek kadar zorlayıcı olabilir.

BALIK BURCU:
Bu tutulma ile zihninizde çözememiş olduğunuz bazı soru işaretlerinin cevaplarını rahatlıkla bulabiliyor olacaksınız. Finansal anlamda sorunlar yaşıyorsanız burada pratik çözümler bularak hayatınızı iyileştirebilirsiniz. Çalışma ortamında bir terfi veya maaşınızda bir artış söz konusu olabilir.

Kanlı Ay tutulması DEPREMLERİ tetikleyecek mi?TIKLAYANIZHiç yorum yok