SON DAKİKA

Ödemişli sanatçının Single'ı müzik listelerinde coşuyor


Ödemişli Sanatçı Ata Benli'nin Yeni Single'ı 'Havalar Bayram' listelerde coşuyor.

Köşe yazarlığı, müzik çalışmaları, oyunculuk geçmişi ve sosyal medya fenomenliğiyle ülke genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ata Benli, yeni single çalışması 'Havalar Bayram' ile yaz müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı.


Bir süre önce Aşkın Bozkurt ile birlikte hazırladıkları Baktın Ardına isimli single çalışmayla beğeni toplayan Ata Benli, yeni parçası "Havalar Bayram" ile yaz listelerine hızlı bir giriş yaptı.

Kendi deyimiyle "Biraz rap biraz da pop çalışması" olan "Havalar Bayram", 2645 Records etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.





Söz, müzik ve düzenlemesi Ata Benli'ye ait olan Havalar Bayram'ın prodüktörlüğünü ise Abdullah Özdoğan üstlendi.

İtunes başta olmak üzere birçok müzik listesinde zirveye doğru tırmanışa geçen Havalar Bayram'ın hareketli ve beğeni toplayan video klibi ise Gökhan Atik imzasını taşıyor.

Havalar Bayram, birçok tanınmış müzisyen ile ortak çalışması bulunan Ata Benli'nin ilk solo parçası olarak göze çarpıyor.

Daha önce İrem Figen ve O Ses Türkiye yarışmasından tanıdığımız Aşkın Bozkurt ile beraber ortak projelere imza atan Ata Benli, yaz dönemine ilk solo çalışmasıyla hızlı bir giriş yaptı.



ATA BENLİ KİMDİR?




Aslen bir Ödemişli olan ve Ödemiş sevgisini yaklaşık 1 milyon takipçisi olan Twitter hesabında sıklıkla dile getiren Ata Benli,  Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık mezunu. Yüksek lisansını yurt dışında tamamlayan Benli, internet üzerinde en çok takip edilen ünlü isimler arasında yer alıyor.


Hiç yorum yok