SON DAKİKA

Jandarma her yerde 1.5 yaşındaki çocuğu arıyorTire’ye bağlı Derebaşı Köyü’nde sabah saatlerinden bu yana kayıp olan 1,5 yaşındaki Rüya Çelik ve birlikte çıktıkları iddia edilen anneanne Fatma Yenigün’den haber alınamıyor.

 ANKETE KATIL

HaberTire gazetesinin haberine göre Rüya’nın anne ve babası sabah çok erken saatlerde işe gitmek için evden ayrıldılar. Evde 17 yaşındaki ablası Gülçin Çelik ile birlikte kalan minik Rüya’nın anneannesi tarafından alınarak evden çıkarıldığı ve 6 saattir ikisinden de haber alınamadığı iddia edildi.ANNEANNESİ Mİ KAÇIRDI?

Olayı jandarmaya bildiren 17 yaşındaki abla, sosyal medyadan kardeşi Rüya’nın fotoğrafını paylaşarak “Arkadaşlar kardeşim Tire Derebaşı’nda kaçırıldı. Gören veya benzeten olursa Allah rızası için haber versin. 0537 283 20 71” yazdı. Anneannenin daha önce de evden kaçtığı iddia edildi.
Derhal harekete geçen Tire İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Derebaşı Köyü’ne geçerek anne ve babayla görüştüler ve konuyu soruşturmaya başladılar. Anneanne Fatma Yenigün veya torun Rüya Çelik’i görenler, 156’dan jandarmaya bilgi verebilirler.

Kaynak:HaberTire

Hiç yorum yok